Znajdź równowagę i odzyskaj energię

Kim jesteśmy?

Monika Szafrańska

założycielka szkoły + Nauczycielka Ashtangi

Od trzynastu lat niezmiennie zakochana w Ashtandze.

Nauczycielka Ashtangi yogi, uczennica Nancy Gilgoff, Manju Joisa oraz Andrei Lutz. Autoryzowana przez Manju Joisa do nauczania I i II serii Ashtanga Yogi.

Czerpanie wiedzy u źródeł jest dla mnie bardzo ważne, głównie ze względu na czystość przekazu dlatego tez na swoich nauczycieli wybrałam sobie Manju Joisa , Nancy Gilgoff oraz Andree Lutz. Ci wspaniali nauczyciele są dla mnie inspiracja oraz stanowią przykład ogromnego doświadczenia w praktyce jak i tradycyjnym nauczaniu które pochodzi bezpośrednio od źródła od Shri K.Pattabhi Joisa . Są moimi przewodnikami na drodze jogi i pod ich okiem szkole swoje umiejętności. Moim celem jest dzielenie się zdobyta wiedza z wami, tak tylko mogę się odwdzięczyć za otrzymaną naukę.
 

Mam  za sobą wiele rozwijających warsztatów u takich nauczycieli jak: Eddie i Jocelyne Stern, Tim Miller, Kino MacGregor, Lea Perfetti, Tarik Van Prehn, Sara i Fernando Pacheco, Cathrin Queins, Basia Lipska, Przemek Nadolny, Magdalena Nowaczyk, Anand Zorzo.

 

 

“Kiedy po raz pierwszy stanęłam na macie wiedziałam, że ten romans będzie trwał całe życie.”

Jestem fanką ruchu w ogóle, wychowana na jeździe konnej, karate, sportach wodnych trafiłam w końcu na Ashtangę, która nie tyle co wzbogaciła moje codzienne życie o kolejny ruch, ale postawiła przede mną niekończące się wyzwanie.

Bo taka jest właśnie Ashtanga kiedy myślisz że to już koniec właśnie rozpościera się przed tobą KOLEJNA droga do przebycia.

Po wielu latach praktyki własnej i wielu zaliczonych warsztatów, kursów , szkoleń nauczycielskich oraz zdobytych dyplomów w końcu odważyłam się na otwarcie własnej szkoły ; w 2018 roku założyłam Dom Yogi – jest moim marzeniem i jednocześnie trzecim dzieckiem.

Szkoła jest miejscem, w którym pielęgnuje się tradycje i wiarę w to co się robi, jesteśmy bogaci w doświadczenie i pełni zaufania w metody którymi nauczamy.

@domyogiwroclaw to pasja, zaufanie, przyjaźń i atmosfera pełna dobrych emocji.

Marysia

Nauczycielka Hatha Joga + Iyengara

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga (AZS Politechnika Częstochowska).

Obecnie biorę udział w Kursie Nauczycielskim wg metody Iyengara u jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce – Romana Grzeszykowskiego. Regularnie doskonalę praktykę uczestnicząc w warsztatach u wykwalifikowanych nauczycieli w naszym kraju. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Joga jest dla Mnie elementem łączącym siły które Nas otaczają. Oddając się praktyce, pogłębiając ją odczuwam zrozumienie otaczającej Nas rzeczywistości.
Miłość do przyrody otworzyła Mnie na ścieżkę jogi.

Marta Kozłowska

Nauczycielka Hatha Jogi

Pierwszy raz z jogą zetknęłam się jako dziecko, gdy znalazłam na domowej półce książkę “Hatha joga dla wszystkich” Maliny Michalskiej. Zafascynowały mnie podmalowane zdjęcia i opisy asan o tajemniczych nazwach. Poruszyło to moją wyobraźnię i naturalną potrzebę ruchu. Jednak regularna praktyka przyszła znacznie później, bo w 2013 roku. Od tego czasu uczęszczam na zajęcia metodą B.K.S. Iyengara, praktykuję samodzielnie oraz biorę udział w warsztatach, które pogłębiają moją wiedzę w tej dziedzinie. Od 2018 roku uczestniczę w kursie nauczycielskim przygotowującym do stopnia Introductory II pod okiem Romana Grzeszykowskiego.

Joga metodą B.K.S. Iyengara od początku urzekła mnie swoją precyzją i głębokim zrozumieniem asan i ludzkiego ciała. W krótkim czasie “na własnej skórze” odczułam dobroczynne działanie jogi, zarówno na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym.
Pomysł nauczania jogi wziął się właśnie z tego doświadczenia. Jestem głęboko przekonana, że starożytna wiedza jaką jest joga może pomóc ludziom w radzeniu sobie z rozmaitymi problemami, z które napotykamy w obecnym, zabieganym świecie.

OLENA

Nauczycielka AERIAL fit yogi

 

 

Mam na imię Olena, pochodzę z Ukrainy.
Siedem lat temu trafiłam na trening z Aerial Fit na hamakach, który mnie zafascynował i finalnie postanowiłam się nim zając profesjonalnie. Od 2016 r zaczęłam uczyć i zdobywać doświadczenie w tej dziedzinie a w 2017 roku ukończyłam kurs instruktora  Anti Grawiti Yoga.
Obecnie ucząc dziele się ta wyjątkowa praktyką a moim celem jest zarażenie  Aerialem jak najwiekszą ilość osób 🙂

Jola Wesolowska

Sivananda joga 

Jestem nauczycielką jogi metodą Sivanandy. Mam ukończone kursy nauczycielskie RYS 1000 (godziny nauczycielskiego programu szkoleniowego), które uzyskały oficjalny certyfikat Światowego Związku Jogi (Yoga Alliance, USA). Wiedze o jodze pogłębiałam w Indiach .W trakcie pobytu w Nepalu prowadziłam zajęcia jogi dla obcokrajowców.

Największym jednak moim osiągnięciem uzyskanym dzięki jodze jest trwała zmiana stylu życia, systemu wartości w ocenie co jest w życiu istotne oraz codzienne doświadczanie radości i sensu istnienia. Moją pasją jest również praca z dźwiękiem.

Dołącz teraz!

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy uczniów, aby pogłębiając praktykę podczas zajęć jak i również warsztatów stacjonarnych oraz wyjazdowych. Mamy nadzieję że poprzez praktykę odnajdziecie wewnętrzna harmonię, stabilność ciała i umysłu oraz pozytywne nastawienie w obliczu zawirowań i obowiązków codzienności.

Dołącz do nas na facebook'u, śledź nasze dwa profile i bądź zawsze na bieżąco.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2019 domyogi.pl – projekt i realizacja – www.pawlik.pro