Kiedy?

24 paź o 15:00 – 27 paź o 13:00

Gdzie?

Michałkowa – Gory Sowie

Cena

700 zł

Dzieci 250 zł

Ilość miejsc

max 20 osób

Zapraszamy wszystkich praktykujących oraz zaczynających przygodę z Yogą na warsztat zorganizowany przez Szkołę Dom Yogi, oraz jego trzy nauczycielki Monikę , Marysię, i Paulinę .
Jesienne Przebudzenie to propozycja dla każdego, kto pragnie poświecić więcej czasu zarówno własnej praktyce, jak i sobie .
Spędzimy 3 dni w towarzystwie okolicznej natury Gór Sowich , ciszy , smacznego, roślinnego jedzenia , praktyki Yogi, a także naszego towarzystwa …

GDZIE ?

BIOTANIKA – to gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej wioseczce MICHAŁKOWA u podnóża Gór Sowich.

Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu, poza zasięgiem telefonii komórkowej Biotanika proponuje wypoczynek, który pozwoli doświadczyć błogiej ciszy, odkryć na nowo przestrzeń „tu i teraz”, jak również spędzić świadomie czas z bliskimi. Liczne szlaki turystyczne w okolicy wzbogacą spędzony tam czas.

PRAKTYKA – joga nie jest cudownym lekarstwem na wszystkie problemy ale w miarę nabierania praktyki rozwijamy w sobie intuicyjne podejście do każdej pozycji .
Każda pozycja posiada uleczające właściwości co w czasie prowadzi do uleczenia zarówno ciała jak i ducha .
Dzięki regularnej praktyce możemy stawić czoła takim dolegliwością jak :niepokój , depresja , zmęczenie zarówno fizyczne jak i umysłowe , artretyzm , astma , ból pleców , zaparcia , bóle głowy , nadciśnienie , zmęczenie oczu i wiele innych …
Niezależnie od tego która metoda jogi najbardziej cie pociąga , dobry nauczyciel będzie zawsze dla ciebie pomocą .
Na poziomie fizycznym nauczyciel zapewnia wam potrzebna kontrole nad wykonywana asana i pomaga ukierunkowywać nasze myśli w czasie sesji.
Pamiętajmy jednak ze joga jest czymś więcej niż tylko skręcaniem ciała na kształt precla 😉 – jest to także cała filozofia . Sesja jogi może być prostym zestawem asan jak i może być także bogata w idee wzbogacające życie które pobudzają nasze zainteresowania , dodają nam rozwagi , siły , odwagi i stymulują do wędrówki w głąb siebie .
Nasza podróż w stronę jogi jest przedsięwzięciem osobistym , znajdź wiec odpowiedniego nauczyciela z którym będziesz mógł nawiązać dobry kontakt i wyrusz w niesamowitą podróż w poszukiwaniu swojej ścieżki życia ….

ASHTANGA YOGA – jest wyzywająca praktyką :siła , wytrzymałość i pot są wyjątkowymi aspektami tej formy yogi.
Praktykując regularnie ciało zostaje wzmocnione , staje się elastyczniejsze i bardziej zrelaksowane , myśli stają się bardziej czyste co prowadzi do balansu zarówno na poziomie mentalnym jak i fizycznym.

HATHA YOGA – jest filozoficznie zakorzeniona w ruchu tantryzmu. Wykorzystuje ciało jako narzędzie wewnętrznej eksploatacji. Hatha yoga ma na celu oczyszczenie ciała, co prowadzi do oczyszczenia umysłu.Osiąga się to poprzez stosowanie asana ( pozycji ) , mudra ( gestów ) , Pranayama ( kontrola oddechu) i kriya ( techniki oczyszczające ) .

AERIAL YOGA – charakteryzuje się lekkością i swoboda ponieważ w trakcie praktyki podtrzymuje nasze ciało w chuście .Ruch w chuście jest zatem specyficzna forma która jest w stanie rozwinąć nas na wielu poziomach zarówno tym fizycznym jak i mentalnym , Aerial yoga ukazuje nam inna stronę możliwości rozwoju naszego ciała, wspiera praktykę yogi tradycyjnej.
Może być zatem typowa praktyka budującą siłę lub sztuką sama w sobie.

Yin Joga – tzw. joga powięziowa – łagodna, wyciszająca praktyka, skoncentrowana na precyzyjnym ustawieniu ciała w pozycjach, świadomym oddechu i medytacji.

Prowadzące:

Monika -założycielka szkoły Dom Yogi , nauczycielka Ashtangi Yogi , certyfikowana z uprawnieniami do nauczania I i II serii Ashtangi jogi.

Marysia – Jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga, regularnie doskonali praktykę uczestnicząc w warsztatach u wykwalifikowanych nauczycieli w naszym kraju.

Paulina -Nauczycielka Aerial yogi, fanka acro Yogi , specjalistka w ruchu na szarfach ; bogata w doświadczenie wiążące sie zarówno z jej indywidualną praktyka jak i w nauczaniu ; ma za sobą wiele godzin warsztatów oraz kursów u takich nauczycieli jak: Manju Jois, Przemek Nadolny, Paris Chrystanthou, Sheili Falk, Helena Berg.

PROGRAM :
– poranny Mysore
– po południowy Aerial na zewnątrz ( struktury) Proponujemy zajęcia na świeżym powietrzu które odbywać się będą na odpowiednich strukturach na których zawieszone będą szarfy 🙂 / w przypadku złej pogody hatha yoga wewnątrz
Ponieważ struktur jest 10 , zajęcia podzielone będą na dwie grupy w przypadku większej ilości osób zainteresowanych .
– wieczorem relaksująca Hatha yoga / yin yoga połączona z pranayama oraz medytacja .
– dla chętnych zajęcia Core
– spacery
-wspólne biesiadowanie ( możliwe posiłki na zewnątrz w przypadku ładnej pogody)

Orientacyjny czasowy program :
07:00 – 9:00 Poranny Mysore
09:30 – śniadanie
10:00- 12:00 czas wolny
12:30 14:30 Aerial
15:00- 16:00 Obiad
16:00- 17:30 czas wolny
18:00-19:30 Hatha yoga/ yin yoga ( dla
chętnych zajęcia core )
20:00 ( max) kolacja

INFO PRZYJAZDOWE
Warsztat rozpocznie się w czwartek 24 października, tego dnia możemy rozpocząć pobyt w pensjonacie od godz.15:00 , dlatego przeprowadzimy z Wami przynajmniej jedne dłuższe zajęcia oraz medytacje .
Ze względu na to, że rożnie kończycie pracę i zapewne o różnych porach przyjedziecie, postaramy się dostosować do większości osób i dobierzemy godzinę startu na miejscu, biorąc oczywiście pod uwagę fakt, iż kolacja nie powinna odbyć się później niż o godz. 20:00.
Wyjazd zakończy się w niedzielę 27 października obiadem o godz.16:00/17:00 (możliwe zmiany na wcześniejszą godzinę).

Wokół Biotaniki nie ma sklepu na szybkie wypady w związku z tym radzimy już w drodze na miejsce wstąpić do sklepu i kupić wszytko co będzie wam dodatkowo potrzebę np. Woda , przekąski dla dzieci …

Do zobaczenia na macie w Biotanice 🙏

KOSZT 700 zł ./ osoby
Dzieci – 250 zł ( opieka w cenie)

Cena obejmuje:
– Zajęcia warsztatowe
– Zakwaterowanie w Biotanice
– Wyżywienie ( śniadania ,obiady , kolacje )

REZERWACJA
Rezerwacji można dokonać przesyłając zgłoszenie drogą mailową na info@domyogi.pl i wpłatę ( w ciągu 3 dni roboczych )
zadatku w wysokości 300 zł. od osoby.
Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Szczegóły oraz więcej info pod nr.telefonu 576-981-808

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ( max 20 osób )
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Zadatek podlega zwrotowi jedynie w przypadku ponownego zarezerwowania zwalnianego miejsca.
Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia .

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2019 domyogi.pl - projekt i realizacja - www.strona-internetowa.com